Kthehu lart

Zbulohet se sa kohë mori grimi i Elvana Gjatës për koncertin privat

Zbulohet se sa kohë mori grimi i Elvana Gjatës për koncertin privat GazetaExpress

Këngëtarja Elvana Gjata gjithmonë është dedikuar të përdorë një makë up sa më natyral, por që dhe kështu ajo ka tërhequr vëmendje.

Pikërisht në koncertin e saj privat Elvana u shfaq mjaft e thjeshtë. Por a e kishit menduar se sa ka zgjatur grimi i këngëtares edhe pse në dukje pa shumë mundim...

Për pamjene saj u kujdes Sellama e cila ka zbuluar një detaj nga paskuintave.

“Pyetjet, mesazhet e juaja, sesa kohë na mori realizimi i këtij grimi, përgjigjia është hiç më pak se 65 minuta. Pastërtia merr kohë” , ka shkruar ajo në Instagram shoqëruar edhe me një foto të Elvanës. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 11:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera