Kthehu lart

Zaimina publikon foton e parë pas shtatzënisë, nuk do e besoni si duket!

Zaimina publikon foton e parë pas shtatzënisë, nuk do e besoni si duket! GazetaExpress

Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe.

Të gjithë e kujtojmë se shtatzënia e këngëtares ka qenë mjaft e mbarë dhe sa i përket kileve, pasi ajo nuk ka shtuar shumë. 

Gjatë ditës së sotme ka publikuar foton e parë pas ardhjes në jetë të vajzës. Këngëtarja duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk i është dashur shumë kohë të rifitojë linjat e humbura./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shkurt 2018 14:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera