Kthehu lart

Ylli 27 vjeçar shfaqet përvëluese në setin e ri fotografik me bikini

Ylli 27 vjeçar shfaqet përvëluese në setin e ri fotografik me bikini GazetaExpress

Ajo shumë rrallë bën hap të gabuar në modë!


Dhe Chloe Lewis dëshmoi se ka shije, derisa u shfaq mahnitëse në bikini me lule në Meksikë.

Ylli 27 vjeçar ka treguar format joshëse trupore, derisa po realizonte një set fotografik.

Chloe numëron afro 1 milion ndjekës në Instagram, ku është mjaft aktive me fotografi e video të ndryshme.

Ajo kishte ka qenë në lidhje me yllin Jake Hall për më shumë se gjashtë, por që mes tyre përfundoi gjithçka, ndërsa më vonë u lidh me Danny Flasher.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 13:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera