Kthehu lart

‘Xhyneit’ tani një burrë i martuar, shikoni sa e bukur është gruaja e tij

‘Xhyneit’ tani një burrë i martuar, shikoni sa e bukur është gruaja e tij GazetaExpress

Murat Danacı është aktori I njohur dhe shumë i pëlqyer turk.

Ai arriti sukses të madh jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë e sidomos në publikun shqiptar tek i cili i bë i njohur me rolin e ‘Xhyneitit’ në serialin turk, ‘Më fal’.

Tani ai është i martuar dhe ka një djalë.

Në fotot që I poston shohim se gruaja e tij është shumë e bukur dhe lë në hije edhe ‘Feriden’.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 09:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera