Kthehu lart

Xhensila Myrtezaj nuk mund t'i kalonte më mirë ditët e fundit të shtatzënisë

Xhensila Myrtezaj nuk mund t'i kalonte më mirë ditët e fundit të shtatzënisë GazetaExpress

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është duke jetuar momentet më të mira dhe në jetën e saj personale po ashtu dhe në atë profesionale. 

Bashkëpunimi me këngëtarin Ardian Bujupi u kthye në një sukses të padiskutuar. Ndërkohë që shijon gjithë efektin që ka shkaktuar kënga e sa je re Xhensila po relaksohet buzë detit.

Këto janë ditët afër fundit dhe pritjes së ëmbël po i mbaron afati. Xhensila së shpejti do të bëhet nën e një vajze. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 13:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera