Kthehu lart

Xhensila Myrtezaj zbukurohet dita ditës, do ju mrekullojë me postimin e fundit

Xhensila Myrtezaj zbukurohet dita ditës, do ju mrekullojë me postimin e fundit GazetaExpress

Pas lindjes së Ajkës, këngëtares Xhensila Myrtezaj i ka rrënë një nur që se kishim parë ndonjëherë.

Gjithmonë ajo nuk e ka humbur hijeshinë , por me postimin e fundit këngëtarja duket një mrekulli.

Edhe pse ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë vetëm pak muaj më parë, Xhensila nuk tregon aspak. 

Kilogramët e tepërt nuk kanë qenë aspak problem për të, të paktën kështu ka treguar në postimet e saj në rrjetet sociale. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Shtator 2018 18:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera