Kthehu lart

Xhakarta e “O Sa Mirë” tregon sa seksi është me fotografi nga plazhi

Xhakarta e “O Sa Mirë” tregon sa seksi është me fotografi nga plazhi GazetaExpress

Arta Elezaj, aktorja e cila bëri bujë falë serialit “O sa mirë”, tashmë po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes me çdo lëvizje të saj, shkruan Kosovarja.

Në rrjetin social Instagram, ajo është mjaft aktive, aty ku publikon shumë fotografi, shpesh herë edhe provokuese.

Ajo shquhet për linjat e saj trupore shumë seksi, e cila e ka dëshmuar shpesh herë.

E për të na rikujtuar edhe një herë, “Xhakarta” vjen sërish me një postim nga plazhi, teksa pozon e veshur me një fustan të thjeshtë ngjyrë të kaltër, duke u karakterizuar edhe nga kaçurrelat e saj.

Kaq sensuale është shfaqur ajo tani


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 11:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera