Kthehu lart

Vjen bomba a radhës nga plazhi

Vjen bomba a radhës nga plazhi GazetaExpress

Ylli i “Love Island”, Jess Hayes ka treguar trupin e saj në bikine të arta derisa po merr diell në Ibiza

Ajo tashmë është e njohur për format e saj seksi, qëkurse mori famë nga seria e famshme “LOve Island” më 2015.

Paraqitja e saj në bikine sot ishte tepër seksi dhe kjo shihet në Ibiza.

Ylli ka paraqitur asetet e saj dhe në këtë rast në rend të parë ka ardhur gjoksi i saj i madh që është edhe aseti i saj më seksi. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Janar 2018 19:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera