Kthehu lart

Vajza e Nysret Muqiqit superseksi në foton e fundit

Vajza e Nysret Muqiqit superseksi në foton e fundit GazetaExpress

Ajo s’është artiste, por falë bukurisë saj ka marrë vëmendje të madhe si në rrjete sociale ashtu edhe në mediat rozë.

Albiona, vajza e madhe e këngëtarëve Nusret e Merita Muqiqit, shquhet për linjat dhe bukurinë natyrale.

Së fundmi vjen me një fotografi në llogarinë Instagram, ku shfaqet tejet e ëmbël dhe mjaftë në formë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 10 Gusht 2018 09:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera