Kthehu lart

U nda nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli bën deklaratën e papritur

U nda nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli bën deklaratën e papritur GazetaExpress

​ Luiz Ejlli është një nga këngëtarët shqiptarë që më tepër se për muzikën kohët e fundit është lakuar për ndarjen nga partnerja e tij.

Luizi ishte në një lidhje dashurie prej vitesh me vajzën e ish kryeparlamenares Jozefian Topalli. Ndarja e tij nga Megi u mediatizua dhe tashmë Ejlli vjen me nje deglaratë surprizuese.

“Të gjesh një femër të sinqertë sot, është njëlloj sikur të gjesh Wifi në Gjirokastër pa pasword”,-shkruhej në foton e publikuar nga këngëtari në Facebook. 

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Korrik 2018 22:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera