Kthehu lart

Top Channel i shtohet program i ri, mësoni për çfarë bëhet fjalë!

Top Channel i shtohet program i ri, mësoni për çfarë bëhet fjalë! GazetaExpress

Ndonëse sezonin televiziv po mbyllet duket se Top Channel ka rezervuar një program që do të shoqërojë ditët e nxehta të verës.

Gazeta Express ka mësuar se programi i ri do të quhet “Pushime on Top” dhe përreth 1 orë do të transmetohen pushimet në të gjithë Shqipërinë dhe të pranishëm do të jenë personazhe të njohur shqiptare, duke shijuar në këtë mënyrë pushimet e tyre.

Ky format do të ketë dy moderatorë, të cilët nuk dihet nëse do të jenë nga stafi i Top Channel, apo do të dëgjojmë sërish për lëvizje brenda tregut mediatik. “Pushime on top” pritet të nisë së shpejti në ekranin e Top Channel./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 18:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera