Kthehu lart

Tika Camaj ndez rrjetin, kjo foto do ju marrë mendjen

Tika Camaj ndez rrjetin, kjo foto do ju marrë mendjen GazetaExpress

Modelja shqiptare me famë botërore ka ndezur rrjetin me publikimin e saj. 

Çdo postim i Tika Camajt, sidomos ato shkëputur nga setet fotografike janë të parrezistueshme.

Modelja e Victoria Secret’s ka pozuar me një fustan veroro duke nxjerrë në pah linjat e saj perfekte.

Kohët e fundit modelja i shte duke pushuar ne Kolumbi. Ajo ndau momente argëtuese dhe nga një dasmë ku ishte e ftuar atje.

Modelja shqiptare me këtë foto ka ngjallur reagime. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 12:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera