Kthehu lart

Soni apo Sanije... Këngëtarja zbulon emrin e vërtetë

Soni apo Sanije... Këngëtarja zbulon emrin e vërtetë GazetaExpress

​Këngëtaraj e njohur Soni Malaj ka qenë e ftuar në emisionin Pop Culture, ku ka treguar detaje të pa dëgjuara më parë për jetën e saj. 

Soni ka sqaruar ndër të tjera dhe një fakt mjaft të përfolur në lidhje me emrin e saj. Soni ka sqaruar se emri i saj në të vërtetë është Sonja dhe në kohën kur ajo ishte pjesë e grupit ‘Spirit Voice’ vajzat i thërisnin me humor Sanije.

“Emri im është Sonja, dhe në grupin muzikor në fillimet e mia, “Spirit Voice”, mes vajzave më thërrisnin Sanije, një vajzë tjetër e thërrisnim Dudie, pra këto ishin pseudonime, ndërsa portalet asokohe e përdorën si fakt”- sqaroi Soni më në fund gjithë dilemat rreth emrit të saj të vërtetë. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 19:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera