Kthehu lart

Skena të forta erotike...Enca publikon momentet intime me modelin sexy

Skena të forta erotike...Enca publikon momentet intime me modelin sexy GazetaExpress

​Së shpejti pritet të shohë dritën e publikimit një nag këngët më të përfolura të këngëtares Enca Haxhia.

Deri më tani ajo ka befasuar me detajet që ka zbuluar. Që nga pjesëmarrja në klip e një prej meshkujve më të nxehtë spanjollë, veshja e saj prej vejushe dhe tashmë skena të forta erotike. 

Enca ka publikuar në rrjetet e saj sociale disa momente intime me modelin me famë botërore Pierluigi Fracassi. 

Ata duken mjaft të afërt me njëri tjetrin teksa janë të zhveshur dhe shkëmbejnë puthje të zjarrta. Por pas publikimit Enca ka nxitur ti zhdukë këto pamje. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 09:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera