Kthehu lart

Shifra marrëmendëse që Marina Vjollca paguan për një xhup!

Shifra marrëmendëse që Marina Vjollca paguan për një xhup! GazetaExpress

Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të shtrenjta.

Këtë herë faqja në Instagram “WhattheyWearing” ka publikuar çmimin e një xhupi të veshur nga moderatorja e njohur Marina Vjollca. 

Sipas kësaj faqe ky xhup arrin shifrën marrëmendëse të 6845 euro. Por jo vetëm kaq, në këtë foto shohim edhe çmimin e syzeve të moderatores, që do të arrijë në 750 euro./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 12:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera