Kthehu lart

Sensuale dhe seksi, njihuni me motrën e Genta Ismajlit

Sensuale dhe seksi, njihuni me motrën e Genta Ismajlit GazetaExpress

Genta Ismajli nuk është e vetmja artiste në familjen e saj. Kjo pasi ajo ka një motër më të vogël e cila studion për aktrim.

24-vjeçarja Mani Ismajli merret edhe me modelizëm ndërsa fotot e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Genta shpesh herë publikon fotografi së bashku me të, ku duket se edhe përngjajnë me njëra-tjetrën.

Së fundmi këngëtarja  ka publikuar në profilin e “Instagram”-it një fotografi të motrës së saj, e cila shfaqet mjaft sensuale e veshur me një trupore dhe çizme të gjata.

Ndërsa nëse shikoni në llogarinë e Manit në rrjetin social “Instagram” do të shihni se ajo ka një stil ekstravagant, ku me anë të veshjes nxjerr në pah edhe format e saj.

Me sa duket Genta nuk është e vetmja femër në familjen e saj që njihet si tërheqëse dhe provokuese. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Dhjetor 2018 10:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera