Kthehu lart

"Së shpejti", Turi përgatit surprizat në Klan!

"Së shpejti", Turi përgatit surprizat në Klan! GazetaExpress

Ndonëse në fillim kur u publikua lajmi, moderatori Turjan Hyska u shpreh se nuk do të largohej nga Vizion Plus, tashmë është çështje ditësh që ai të dalë në ekranin e Klan.

Hyska është duke u përgatitur për sezonin e ri televiziv dhe këtë na e ka bërë të ditur përmes një storie ku tregon se po punohet për studion e re. “Së shpejti”,-shkruan Turi ndërkohë që ende nuk ka zbuluar detaje nga projektet e reja./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 17:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera