Kthehu lart

Sa para pagoi Rita për fustanin e saj?

Sa para pagoi Rita për fustanin e saj? GazetaExpress

Këngëtarja tërheqëse Rita Ora, përveç muzikës, njihet edhe si femër me shumë stil në veshje. Këtë ajo e dëshmon në çdo paraqitje të saj, si në koncerte, ashtu edhe në jetën e përditshme.

Në një paraqitje në Nju Jork, Rita ka veshur një fustan nga brendi i njohur botëror, Tomford, i cili i ka kushtuar 7.650€, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi Rita ka publikuar videoklipin e këngës “Girls", në bashkëpunim me Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX, i cili ka marrë afër 14 milionë klikime për një javë sa është lansuar.    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 18:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera