Kthehu lart

Rudina Dembacaj bëhet pjesë e emisionit më të ri televiziv

Rudina Dembacaj bëhet pjesë e emisionit më të ri televiziv GazetaExpress

​Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka një surprizë për fansat e saj, pasi tashmë do ta shohin më shpesh në ekran dhe në një version të pa provuar më parë.

Emisioni më i ri që do të fillojë në Klan, “Në kurthin e Piter Pan” , me zor po pritet jo vetëm nga fëmijët por edhe nga të rriturit.

Prezantuesja e këtij emisioni, Alkea Vejsiu, zbuloi dy prej personazheve që do të jënë të ftuar, Ermal Mamaqi dhe Xhensila Myrtezaj. Ndërsa moderatorët e emisionit të mëngjesit “Chaud Patate” në “Energy Radio” zbuluan një tjetër surprizë që po përgatitet për këtë emision.

Përpos të ftuarëve që do të ndryshohen çdo të hënë, spektakli do të ketë dhe personazhe të njëjtë çdo javë, të cilët do të ndihmojnë fëmijët për të ngacmuar personazhet e famshëm. Një ndër këto personazhe do të jetë aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj, e cila do të sjellë shumë personazhe që ka interpretuar, por edhe të rinjë.

Pra përgatituni që pas datës 19 mars, përveç Alketës dhe fëmijëve, do të shihni dhe Rudinën çdo të hënë në Klan.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 13:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera