Kthehu lart

Rita Ora, thjesht mahnitëse

Rita Ora, thjesht mahnitëse GazetaExpress

Rita Ora siguroi vëmendjen e të gjithëve në New York.

Këngëtarja  u shfaq në eventin e LGBTQ mbrëmjen e së hënës me veshje blu.

Me flokët e saj portokalli 27-vjeçarja dukej mahnitëse dhe siguroi sytë e të gjithëve.

Rita tepër elegante po shkonte në evenimentin e TrevorLive NY në Ciprani, ku ishte e ftuar për të performuar.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Qershor 2018 21:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera