Kthehu lart

Rita ngrit temperaturat në Dubai në këto bikini të cilat ia shfaqin trupin fantastik

Rita ngrit temperaturat në Dubai në këto bikini të cilat ia shfaqin trupin fantastik GazetaExpress

Rita Ora vjen me një foto tjetër ku tregon trupin fantastik.

Rita ka shfrytëzuar çdo rast që ka mundur për të pushuar këtë verë e për t’u zhveshur në bikini.

E duket se këngëtarja nuk e ka ndërmend të ndalet edhe me kalimin e verës, shkruan Gazeta Express.

Ajo tani shfaqet në një palë bikini të kafta, ndërsa shihet se sapo ka dalë nga uji, e temperaturat jo shumë të larta në Dubai duket se kanë ndikuar tek bukuroshja.

Megjithatë, ajo sigurisht ka ngritur temperaturat përreth saj!/Gazeta Express


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Shtator 2018 16:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera