Kthehu lart

Rikthehet “Dancing With the Stars”, mësoni kur fillon dhe cilët do të jenë konkurrentët

Rikthehet “Dancing With the Stars”, mësoni kur fillon dhe cilët do të jenë konkurrentët GazetaExpress

Kohët e fundit në media është shkruar se shumë shpejt në ekranin e Vizion Plus do të nisë “Dancing with the Stars”. 

Deri tani thuhet se moderatore e këtij programi do të jetë Almeda Abazi ish-miss Shqipëria. Por këtë vit programi i kërcimit do të vijë ndryshe nga më parë.

Në muajin Mars në Vizion Plus do të nisë “Dancing with the Stars Best”. Burime të brendshme kanë treguar për blitz.al se kasti i këtij viti do të përbëhet nga personazhe të njohur të ekranit shqiptar por të cilët i kemi parë edhe më herët të kërcejnë.

Produksioni ka menduar që këtë vit të realizojnë një “Dancing” në formën e një reality show ku personazhet që do të konkurrojnë në kërcim do të jenë 2 nga konkurrentët më të mirë të 6 edicioneve të mëparshme. Këtë vit ka shumë surpriza dhe konkurrenca do të jetë e fortë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Shkurt 2018 09:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera