Kthehu lart

Rezarta Shkurta zgjohet e zjarrtë, provokon e zhveshur nga shtrati

Rezarta Shkurta zgjohet e zjarrtë, provokon e zhveshur nga shtrati GazetaExpress

Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta ka ndezur rrjetin këtë mëngjes.

Ajo ka ndarë disa poza sexy nga shtrati. Partnerja e nipit të Enver Hoxhës ka nxjerrë në pah këmbët e saj elegante duke uruar një mëngjes të mbarë për fansat e saj.

Kohët e fundit çdo postim i partneres së Ermal Hoxhës bëhet pjesë e debateve mediatike.

Ndërkohë partenri i saj vuan dënimin me burg për përfshirje në trafik droge.

/Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 09:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera