Kthehu lart

Publikohet video e moderatores, krejtësisht e zhveshur dhe mes petale trëndafilash

Publikohet video e moderatores, krejtësisht e zhveshur dhe mes petale trëndafilash GazetaExpress

Një video e publikuar në rrjetet sociale e moderatores sexy ka befasuar.

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka realizuar një set mjaft sensual për moderatoren Roza Lati. Roza feston ditëlindejn dhe enkas për këtë ditë ajo shfaqet kaq senuale dhe provokuese në të njëjtën kohë.

Krejtësisht e zhveshur dhe e mbuluar me petale trëndafili Roza ka turbulluar rrjetin. Më provokuese nuk e kishim parë Rozën më parë. /Gazeta Express/


Credit: @Hera Company


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 09:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera