Kthehu lart

Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon 'Këngën Magjike'

Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon 'Këngën Magjike' GazetaExpress

Këngëtarja Xhensila Myrtezai ka ndjekur nga shtëpia natën e parë të ‘Këngës Magjike’ në shoqërinë e vajzës së saj Ajkës.

Ajo ka postuar në rrjetet socioale video nga performancat e saj të preferuara ku mes tyre ishte dhe ajo e Kejsi Tolës.

Veç interpretimit mbresëlënës së Kejsit, do ju ëmbëlsojë zemrën dhe zëri i vogëlushes Ajka./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Dhjetor 2018 14:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera