Kthehu lart

'Pse nuk e bën hundën operacion', Klaudia Pepa i kthehet fanses

'Pse nuk e bën hundën operacion', Klaudia Pepa i kthehet fanses GazetaExpress

Herët kur balerina shqiptare Klaudia Pepa është sulmuar nga ndjekësit e saj nuk janë të rralla.

Fotot e saj provokuese si dhe ndarja nga ish bashkëshorti I saj Albi Nako e shënjestruan. Këtë herë kritika e një fanseje ka të bëjë me hundën e balerinës.

‘Pse nuk e bën operacion hundën, e ke shumë keq’- shkruan fansja.

‘Më pëlqen siç e kam’ i ka kthyer përgjigje Klaudia shoqëruar me një puthje duke tentuar të jetë sa më miqësore edhe ndaj kritikave./ Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Shtator 2018 17:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera