Kthehu lart

Performanca fantastike e Duas në ceremoninë 'Grammy'

Performanca fantastike e Duas në ceremoninë 'Grammy' GazetaExpress

Dua Lipa, përveç çmimeve, ka bërë edhe një performancë të shkëlqyer me St. Vincent në skenën e 'Grammys'.

Ajo është artistja e re më e mirë e momentit, ndërsa edhe kënga e saj me Mark Ronson dhe Diplo, 'Electricity' është zgjedhur si kënga më e mirë 'Dance'.

Megjithatë, në natën më të rëndësishme të muzikës, Dua Lipa është ngjitur në skenë për të treguar pse ajo e meriton suksesin e madh që po përjeton.

Dua ka performuar këngën e saj 'One kiss', ndërsa në skenë është shoqëruar nga artistja St. Vincent./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 11:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera