Kthehu lart

Pasi e ndalon polici në rrugë, Baby G flirton me të

Pasi e ndalon polici në rrugë, Baby G flirton me të GazetaExpress

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të komentuar në shtypin rozë.

Bëhet fjalë për Baby G, që së fundmi i ka habitur të gjithë me postimin e saj.

Baby G ka postuar në Instagram një foto, ku shihet me një polic, i cili e ka ndaluar në rrugë.

Ajo ka realizuar një foto me të dhe më pas e ka postuar në Insta Story, për të marrë mendimin e ndjekësve.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Qershor 2018 11:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera