Kthehu lart

Pas kësaj fotografie nuk do ta quani Big, por Slim Mama

Pas kësaj fotografie nuk do ta quani Big, por Slim Mama GazetaExpress

Big Mama kohët e fundit po merr gjithë vëmendjen e mediave rozë dhe publikut.

Por, ajo më pak po komentohet për muzikën a moderimin, pasi në qendër të vëmendjes mbetet ndryshimi i saj fizik, më saktësisht humbja e peshës.

Në një fotografi të publikuar në Instagram, Bigu shfaqet e veshur me ngjyrë ari, e format e saj trupore janë ato që bien në sy të cilat janë për t’i pasur zili.

Ndryshe, sa i përket projekteve muzikore ajo ka pak ditë që ka lansuar projektin e saj më të ri me titull “I len krejt”. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 06:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera