Kthehu lart

Pas fejesës Venera ka diçka për t'i thënë ndjekësve!

Pas fejesës Venera ka diçka për t'i thënë ndjekësve! GazetaExpress

Ditën e ditëlindjes së saj këngëtarja Venera Lumani ka marrë propozimin për fejesë nga i dashuri i saj këngëtari Lind Islami.

Pas urimeve të shumta që ka marrë në rrjete sociale Venera ka bërë një postim ku shprehet se nuk ka rëndësi luksi për dashuria e vërtetë. 

“Ju falem'nderoj pafund per urimet e sinqerta dhe kerkoj ndjese sepse e kam te pamundur per t'ju kthyer pergjigje te gjitheve. Ju ndjej si familje e madhe andaj duhet te mendojme nje mundesi qe t'ju kemi te ftuar te gjiiiitheve ne dasem. P.S Ndiqni dashurine,jo luksin.Kur ke dashurine i ke dhene pergjigje cdo situate,"-përfundon Venera në Instagram./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Qershor 2018 13:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera