Kthehu lart

Olsi i BB9 pjesë e një filmi aksion...Publikohen pamjet emocionuese

Olsi i BB9 pjesë e një filmi aksion...Publikohen pamjet emocionuese GazetaExpress

Olsi Klosi është një nga ish banorët më të përfolur të Big Brother 9.

 Ai u diskutua gjatë për karakterin e tij shpërthyes, pamjen mjaft tërheqëse, fiksimin e tij për tatuazhet dhe tërheqjen e pashmangshme që kishin femrat ndaj tij.

Edhe pse ka ka luar kohë nga përfundimi i BB9, Olsi është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe angazhimi i tij më i fundit duket se do e sjellë në një version krejt të ri.

Olsi pjesë e një filmi aksion...?

Olsi ka postuar një video ku duket duke qëlluar me armë. Filmi do të quhet ‘Dashuria s’mjafton’ dhe me siguri regjisori i tij do të jetë aktori Drilon Hoxha.

Për të parë Olsin në këtë projekt të ri i cili duket se e apasionon shumë, do të duhet kohë. /Gazeta Express/

Credit: @Mola.Qe.Ha.Plackat...????????????
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Shkurt 2018 09:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera