Kthehu lart

Olivia, foto të “nxehta” më të dashurin në Karaibe

Olivia, foto të “nxehta” më të dashurin në Karaibe GazetaExpress

Është në Barbardos

v
iAtje Olicia Buckland ka treguar se çfarë pjeshke e nxehtë është, duke reklamuar të pasmet, duke bërë foto dyshe dhe duke shijuar pushimet romantike në Karaibe.

Ata janë çifti i fundit që e kanë vazhduar më se shumti romancën e tyre nga reality show, “Love Island” – e cila lidhja ka përfunduar me një unazë dhe fejesë në statusin e tyre.

E këtë të martë, Olivia ka treguar se pse ajo dhe i dashuri i saj Alex Bowen duhen kaq shumë, pasi që në plazh janë parë që janë super të dashuruar.

Por, 25 vjeçarja seksi zuri vend në media për shkak të fotove në dysh që bëri dhe tatuazheve që janë rreth e rreth trupit të saj. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 20:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera