Kthehu lart

'Oj kurvë....'Fansi ofendon Emina Cunmulajn, modelja e degjeneron publikisht

'Oj kurvë....'Fansi ofendon Emina Cunmulajn, modelja e degjeneron publikisht GazetaExpress

Përplasjet e saj me fansat nuk janë të rralla. 

Edhe pse cilësohet si një nga femrat e njohura shqiptare më pa komplekse dhe që ndan me fansat e saj momente nga jeta e saj, sërish sulmet ndaj saj nuk mungojnë.

Këtëherë Emina Cunmulaj ka ndarë një foto që tregon komentet e një personi të fiksuar, i cili njëherë e ofendon dhe pastaj e komplimenton për thjeshtësinë e saj. 

Këtë situatë modelja e ka marrë me sportivitet, por nuk ka nguruar ti cilësojë këta persona të çmendur./Gazeta Express/  


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Shkurt 2018 10:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera