Kthehu lart

'Një herë Miss, gjithë jetë Miss', Zaimina rrëmben sërish kurorë bukurie

'Një herë Miss, gjithë jetë Miss', Zaimina rrëmben sërish kurorë bukurie GazetaExpress

Zaimina Vasjari ka mbajur para shumë vitesh kurorën e më të bukurës së Shqipërsë. 

Në 20 vjetorin e eventit të bukurisë ajo është kurorëzuar sërish me moton ‘Një herë Miss, gjithë jetën Miss’.

‘Kane kaluar 16 vite pas kurorezimit tim si Miss Shqiperia dhe mbreme perjetova emocione shume te bukura sepse me rikthyhen ne kujtime te cilat ndodhin nje here ne jete. E lumtur qe u kurorezova per te dyten here me moton “ Nje here miss, gjithe jeten Miss” ka shkruar Zaimina krah fotos ku shkëlqen si rrallë herë. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 14:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera