Kthehu lart

Naser Rafuna imiton Vali Corleonen, Sabri Fejzullahun, Milaim Zekën - kënaquni së qeshuri

Naser Rafuna imiton Vali Corleonen, Sabri Fejzullahun, Milaim Zekën - kënaquni së qeshuri GazetaExpress

Naser Rafuna shumë herë e ka dëshmuar se pse është një nga aktorët më të pëlqyer në Kosovë.

Një nga armët e tij më të forta është edhe imitimi i personazheve të njohura.

Në një video që po qarkullon në Facebook, e ndarë nga një intervistë, Rafuna shihet teksa imiton disa nga personazhet më të njohura në mënyrë të jashtëzakonshme.

Ndiqeni për më shumë videon më poshtë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Shtator 2018 07:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera