Kthehu lart

Motrat Kardashian djegin rrjetin me këto foto

Motrat Kardashian djegin rrjetin me këto foto GazetaExpress

Kim Kardashian dhe motra e saj Kylie kanë arritur për një xhirim të fotografive dje në Los Anxhelos. Motrat janë veshur me rroba pothuajse identike dhe treguan trupat e tyre seksi.

Kim është parë duke ndryshuar  një shumëllojshmëri të dukjeve të ndryshme të modës së lartë gjatë gjithë ditës.

Kylie, më parë ishte kritikuar se e kopjonte Kim’in, sepse ajo vishte shumë shpesh rroba të njejta me të, por kësaj radhe ato kanë dalë të dyja bashkë, me veshje gati identike.

Kylie kohët e fundit fshiu të gjitha fotot e vajzës së saj nga mediat sociale, ndërsa Kim vazhdon të postojë rregullisht foto të fëmijëve të saj.

Kohët e fundit, ajo postoi një fotografi në të cilën shihet në shtrat me tre fëmijët e saj, North, Saint, dhe Chicago.    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 16:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera