Kthehu lart

Memli Krasniqi me urim të veçantë për ditëlindjen e gruas

Memli Krasniqi me urim të veçantë për ditëlindjen e gruas GazetaExpress

Shefi i grupit parlamentar Memli Krasniqi, pati një urim të veçantë për bashkëshorten e tij Melizën e cila sot feston ditëlindjen.

“Urime ditelindjen, dashnia e jetes time! Here’s to a lifetime of loving you evermore!”, ka shkruar ai nën fotografinë të cilën e postoi në Instagram ku shihet bashkë me gruan.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Dhjetor 2018 15:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera