Kthehu lart

Me në fund Selena tregon anën e egër seksi

Me në fund Selena tregon anën e egër seksi GazetaExpress

Selena Gomez ka treguar asetet e saj seksi, duke reklamuar të pasmet dhe hapur këmbët gjatë një fotosesioni

Këtë Selena e ka bërë për të reklamuar kompaninë e njohur Puma dhe kjo është bërë pasi që nëna e saj Mandy e ka kritikuar aktoren se është ribashkuar me ish të dashurin e saj Justin Bieber.

Ajo është prezantuar nga Puma fytyrë e tyre e marketingut në nëntorin e kaluar.

E tani duket se kjo po i shpërblehet atyre pasi që Selena duket e mahnitshme dhe jashtëzakonisht seksi në fotot e saj të fundit. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 22:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera