Kthehu lart

Maroon 5 është zgjedhur të performojnë në “Super Bowl Halftime Show 2019”

Maroon 5 është zgjedhur të performojnë në “Super Bowl Halftime Show 2019” GazetaExpress

Grupi i famshëm do të jenë performuesit kryesor të ceremonisë më të ndjekur në Amerikë.

Maroon 5 do të jenë performuesit në ‘Super Bowl 2015’, në ceremoninë e pushimit të dy pjesëve në finalen e madhe të futbollit amerikan, përcjell Gazeta Express.

Grupi i suksesshëm nuk kanë performuar asnjëherë në këtë ceremony, ndërsa gjatë këtiji viti kanë pasur mjaft shumë bashkëpunime që janë bërë hite, sidomos ajo me Cardi B, “Girls like you” e është e mundur që ajo të jetë e ftuara e grupit për të performuar këtë këngë bashkë.

Lajmin e kanë kofnirmuar disa burime për 'Variety', ndërsa grupi nuk kanë thënë ende asgjë për këtë./Gazeta Express


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Shtator 2018 18:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera