Kthehu lart

Lumi B ironizon me politikanët, fton kolegët të organizojnë koncert humanitar për ta

Lumi B ironizon me politikanët, fton kolegët të organizojnë koncert humanitar për ta GazetaExpress

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Lumi B, ka ironizuar me deklarimin e pasurisë së politikanëve.

Në profilin e tij në Instagram, ai ka postuar një video ku u bën thirrje kolegëve të tij këngëtarë që të organizojnë një koncert humanitar për politikanët, transmeton Gazeta Express.

“E kom ni kërkesë për krejt këngëtart, a e bonja naj Koncert humanitar o vlla, kta ishin tu cof uni more kta politikant tonë”, ka thënë ai.

Së fundmi Lumi B, ka publikuar këngën “Makiato”, të cilën e ka vizuelizuar me videoklip/GazetaExpress

Ehhhh politikaaaa....
A post shared by LumiB (@lumib) on


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 18:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera