Kthehu lart

Luana Vjollca zbulon detaje të reja për këngën e saj më të fundit

Luana Vjollca zbulon detaje të reja për këngën e saj më të fundit GazetaExpress

​ Moderatorja Luana Vjollca tashmë është dita ditës më prezentë në tregun muzikor. 

Pas suksesit të bashkëpunimit me këngëtarin Bujar Qamili,Luana ka njoftuar se së shpejti do të dëgjoni këngën e saj më të re.

Ajo ka ndarë disa copëza nga klipi më i ri. Si dhe ka treguar se kënga e re do të titullohet ‘Vetëm ty’. 

Nga ato pak momente që ka zbuluar Luana duket e hatashme. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Korrik 2018 18:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera