Kthehu lart

Luana Vjollca do ju thyejë zemrën, duket kaq e paarritshme

Luana Vjollca do ju thyejë zemrën, duket kaq e paarritshme GazetaExpress

Moderatorja sexy duket e pa rrezistueshme.

Me një fustan të bardhë që i rri mirë ngjitur pas trupit Luana Vjollca ka bërë fansat të shpërthejnë në komente.

Dhe si anjëherë nuk mund të mungonte ekspozimi i gjoksit të saj bombastik.

E bardha duket të jetë ngjyra e saj e preferuar si në verë dhe në dimër, pasi ajo dominon publikimet e moderatores. 

Dhe pse është një ngjyrë, që për shak se nxjerr në pah të gjitha defektet, shumë femra do të nguronin ta vishnin.

Por për Luanën kjo nuk përbën një problem. Linjat e saj bombastike dhe mjaft të lakuar kanë qënë gjithnjë nëj tundim. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2018 21:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera