Kthehu lart

Luana Vjollca dhe Rita Ora në të njëjtin qytet

Luana Vjollca dhe Rita Ora në të njëjtin qytet GazetaExpress

Luana Vjollca është një nga prezantueset më të dashura të publikut shqiptar.

Duke qenë e tillë ajo komentohet për çdo lëvizje të sajën.

Luana pas përfundimit të emisionit të saj “Shiko Kush Luan” i ka ofruar vetës pak pushim.

Ajo para disa ditëve ishte në Zvicër me motrën e saj Marinën dhe Getin, ndërsa së fundmi ka udhëtuar drejt Milanos, shkruan Indeksonline.

E drejt Milanos ka udhëtuar edhe këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Shkurt 2018 05:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera