Kthehu lart

Lori përlot me fjalët për Sarën: Nuk do të dija të jetoja pa ty...

Lori përlot me fjalët për Sarën: Nuk do të dija të jetoja pa ty... GazetaExpress

Për familjen Hoxha dita e sotme është një nga më të rëndësishmet pasi përkon me ditëlindjen e Sarës.

Nuk mund që qëndronte pa një urim special Lori Hoxha, e cila në SnapChat ka publikuar një foto me Sarën dhe ndan disa fjalë zemre për të. “Gëzuar ditëlindjen partneres sime të jetës. Falenderoj Zotin në ditën e sotme që zgjodhi të më dhurojë  ty sepse nuk do të dija si të jetoja këtë jetë pa ty. Ti i bën jetët tona shumë më të mira. Të dua gjithmonë dhe përgjithmonë,”-përfundon Lori në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Janar 2018 10:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera