Kthehu lart

Ledri prezanton shokun e tij më të ngushtë, është komandant i UÇK'së

Ledri prezanton shokun e tij më të ngushtë, është komandant i UÇK'së GazetaExpress

Reperi më trendi në Kosovë, Ledri Vula duket se ka një miqësi të mirë edhe me ish komandantët e UÇK’së

E më të mirën Ledri e ka me komandantin tash deputetin e AAK’së, Daut Haradinaj.

Se është kështu e tregon edhe një foto ku ai është parë në një afri të madhe me politikanin kosovar.

Ndryshe, për Ledrin u tha para disa dite se është njëri prej reperëve që ka fituar më se shumti gjatë vitit 2017.

Ai edhe këtë vit e ka nisur me këngë, ku ka lansuar këngën e tij më të re “1 janari” që për shumë fansa të tij ishte një befasi e këndshme për Vitin e Ri. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Janar 2018 23:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera