Kthehu lart

Lauren "humb" fundin, të pasmet sheshit

Lauren "humb" fundin, të pasmet sheshit GazetaExpress

Modelja britanike, Lauren Goodger, e ka hequr fundin e saj dhe ka dalë vetëm me të brendshme pas një nate të qetë në qytet, ku festoi lirimin nga burgu të të dashurit të saj Joey Morrisson.

31-vjeçarja tregoi të pasmet e saj bombastike në Instagram, teksa hoqi fundin pas darkës romantike. 

Më herët në mbrëmje Lauren, shihej teksa mbante veshur një bluzë portokalli dhe një fund me ngjyrë të ngjashme.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 27 Maj 2018 23:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera