Kthehu lart

Kush është Dreni, djaloshi që Miloti ia dedikon karrierën

Kush është Dreni, djaloshi që Miloti ia dedikon karrierën GazetaExpress

Miloti i Etnon ka treguar se kujt ia dedikon karrierën në '5 minuta famë'.

Në rubrikën '5 minuta famë' në emisionin 'Tour de cool' në T7, Miloti ka përmendur djaloshin me emrin Dreni, të cilit thotë se ia dedikon sukseset dhe karrierënn.

Kush është Dreni dhe si i ka ndihmuar ai Milotit përgjatë karrierës, tregon artisti në videon më poshtë: 

Emisioni i plotë: TOUR DE COOL - 06.01.2019    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 12:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera