Kthehu lart

Kourtney ekspozon më shumë nga sa duhet dhe i dashuri e turpëron para të gjithëve

Kourtney ekspozon më shumë nga sa duhet dhe i dashuri e turpëron para të gjithëve GazetaExpress

Motrat Kardashian-Jenner njihen për ekspozimin e tepërt të formave trupore.

Më e madhja prej tyre, Kourtney është paksa më e rezervuar me fotot që publikon, në krahasim me motrat e saj, të cilat gjithmonë mundohen në nxjerrin në pah format. Por së fundmi, edhe Kourtney na ka surprizuar.

39-vjeçarja ka publikuar një foto me rroba banje, ku në pah ka vendosur vithet. Por ai që nuk pritej ishte komenti i të dashurit të saj, Younes Bendjima.


Me sa duket, 25-vjeçarit nuk i ka pëlqyer aspak kjo foto dhe ka bërë komentin për të cilin më pas është penduar dhe e ka fshirë (ose mund t`ia ketë fshirë vet Kourtney).


“Këtë duhet të tregosh në mënyrë që të marrësh pëlqime,” –i ka drejtuar ai një pyetje retorike.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Korrik 2018 20:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera