Kthehu lart

Komentuesit shajnë Lori Hoxhën, reagimi i Vis Bajraktarit është i adhurueshëm

Komentuesit shajnë Lori Hoxhën, reagimi i Vis Bajraktarit është i adhurueshëm GazetaExpress

​ Ata janë prej vitesh në një lidhje dashurie, por kanë zgjedhur ta mbajnë raportin e tyre larg vëmendjes së medias.

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar. Fansave prej kohësh ju mungojnë foto e tyre së bashkur.

Në një foto të publikuar në Instagramin e tij, dikush ka ofenduar Lorin.

Por reagimi i Visit është i denjë për një djalë të dashuruar.

“Je gjithë ky çun, nuk e di si e ke lidhur jetën me Lorin, ajo nuk bën!”-i ka shkruar një komentues Visit.

“Ajo është perëndeshë!”- i ëhstë kthyer Visi komentuesit  shoqëruar me një emoji që nënkupton se duhej ta qepte gojën! /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 13:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera