Kthehu lart

Kjo është vetura superluksoze e Lumi B

Kjo është vetura superluksoze e Lumi B GazetaExpress

Reperi Lumi B ka makinë të re

Njëri prej reperëve që po bën bujë me këngët e tij vazhdimisht ka blerë një makinë të re, të cilën e ka publikuar sot nëpër rrjetet sociale.

E vetura e tij është mjaftë e shtrenjtë, tip i veturave që kushtojnë mbi 40 mijë euro.

Ai ka shkruar se makina e tij e re është e tipit Range Rover.

Këtë makinë nga brenda por ende nuk e ka bërë atë nga jashtë! /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 20:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera